Zestawy erotyczne – top3 rzeczy absolutnie niezbędnych


Coraz częściej wręczamy sobie na różne okazje erotyczne zestawy. Wreszcie przestaliśmy się tak bać prezentów erotycznych. Cały czas jeszcze jednak brakuje nam trochę wiedzy. Stąd nasze top3 najważniejszych rzeczy, które w takim zestawie powinny się znaleźć.

Miejsce 3 – prezerwatywy

W zestawach erotycznych nie chodzi oczywiście o te najzwyklejsze, ale o modele ciekawsze, n przykład kolorowe, smakowe czy ze specjalnymi dodatkami, chociażby w postaci karbowania, dzięki czemu przyjemność z wykorzystywania tego typu prezerwatywy będzie zdecydowanie większa.

Miejsce 2 – żele

Bardzo istotnym elementem każdego zestawu powinny być specjalne żele nawilżające, ale samo nawilżanie to nie wszystko. Tego typu żele, koniecznie oparte o roztwory wodne, które nie uszkadzają lateksu, posiadają obecnie masę różnych ekscytujących dodatków. Sporo z nich zawiera kapsaicynę i jej pochodne, czyli substancje znane z pikantnego jedzenia. Podrażniają one miejsca intymne w tak sprytny sposób, że nie tylko ułatwiają i uprzyjemniają zbliżenie, ale też podnoszą poziom podniecenia oraz zwiększają zdolność organizmu do odczuwania przyjemności.

Miejsce 1 – wibratory

W każdym zestawie zawsze powinien być wibrator. Wreszcie zaczynamy się przekonywać do tych czasami niepozornych, a czasami imponujących urządzeń. I co bardzo ważne przestają się ich bać panowie. Nie chodzi nawet o specjalne modele dla panów, ponieważ lepiej do ogólnego zestawu kupić coś bardziej uniwersalnego.