6 rodzajów wibratorów z sex shopu


Każdy sex shop ma na swoim wyposażeniu wibrator. To urządzenie jest produkowane w kilku modelach z różnym przeznaczeniem. Jakim? Koniecznie zapoznajcie się z poniższym tekstem.

Wibratory, które można zakupić w sklepie Sexshop112:

1) Klasyczny, cichy i silny, który jest dostosowany do bardziej urozmaiconej stymulacji punktu G i łechtaczki. Ma ergonomiczny kształt i zapewnia znacznie silniejsze doznania. Posiada aż 6 trybów stymulacji i dzięki temu zapewni rozkosz tak długo, jak tylko będzie to potrzebne.

2) Różdżka – ten masażer przyniesie ukojenie w chwilach, gdy najbardziej się tego potrzebuje. Nie ma nic przyjemniejszego i przywracającego witalność, jak długi, relaksujący erotyczny masaż.

3) Łechtaczkowy, który bardzo cicho pracuje i jest w pełni wodoodporny. Poza tym ma aż 5 programów stymulacji i mocne wibracje.

4) Wibrator do punktu G, który został wykonany z mięciutkiego, niesamowicie przyjemnego w dotyku silikonu i wyprofilowany tak, by pieścił wszystkie strefy erogenne.

5) Realistyczny, który jest  wzorowany na prawdziwym, męskim penisie. Dodatkowo może posiada jądra, które dają wrażenie prawdziwego członka. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału, który potęguje doznania erotyczne. Jego mocne wibracje dadzą dużo rozkoszy każdej kobiecie, nawet tej najbardziej wymagającej.

6) Wielofunkcyjny, który wykonuje posuwiste ruchy do przodu i do tyłu, co powoduje, że dostarcza dużo więcej przyjemności podczas zabawy niż tradycyjny wibrator bez tej opcji.