Dilda, wibratory i masażery, czyli jak urozmaicić swoje życie seksualne


Wybór gadżetów erotycznych jest ogromy. Sięgamy po nie coraz chętniej, ponieważ dodają one naszym łóżkowym zabawom pikanterii, pobudzają zmysły, powiększają doznania i pozwalają odkrywać swoje ciała z nieznanych wcześniej stron. Dzięki zabawkom erotycznym do naszych sypialni nie wkradnie się rutyna, a ogień pożądania nigdy nie przestanie płonąć.

Oto top 5 najpopularniejszych zabawek erotycznych dla kobiet, mężczyzn oraz par:

– Wibratory – tych zabawek nie trzeba nikomu przedstawiać. Stworzone przede wszystkim dla kobiet, choć chętnie sięgają po nie również mężczyźni. W ofertach sklepów dla dorosłych znajdujemy mnóstwo rodzajów wibratorów: klasyczne, łechtaczkowe, punktu G oraz miniwibratorów, które są gwarancją dyskrecji. Sporą popularnością cieszą się również wibratory dla par.

– Dilda – gadżety do masażu pochwy, przypominające wibrator, pozbawione jednak funkcji wibracji. Dostępne w różnych rozmiarach, kształtach oraz  kolorach.

– Masażery łechtaczki – zaprojektowane specjalnie z myślą o kobiecych potrzebach, aby dostarczać paniom maksimum przyjemności. Polecane zarówno do samodzielnych zabaw, jak i podczas gry wstępnej.

– Pierścienie erekcyjne i nakładki – ich celem jest przedłużanie erekcji i potęgowanie doznań u panów. Istnieją również pierścienie wibrujące, stymulujące łechtaczkę partnerki podczas stosunku.

– Zabawki analne – różnego rodzaju dilda, kulki, korki, koraliki, które dostarczają nowego rodzaju doznań w trakcie łóżkowych zabaw.

Na podstawie: