Po jakie Kulki Gejszy warto sięgnąć? 4 topowe modele


Kulki Gejszy

Kulki Gejszy znane są i stosowane od wielu, wielu lat. Coraz częściej panie sięgają po nie w sypialni, jak i na co dzień – by ćwiczyć mięśnie pochwy. Są one całkowicie bezpieczne i przyjemne dla ciała. W sklepach można znaleźć jednak bardzo duży wybór różnorodnych kulek. Panie, nie zawsze wiedzą, po które modele sięgnąć, dlatego też poniżej przedstawiono 4 topowe modele warte uwagi.

Kulki Gejszy silikon 83g na pilota

To bardzo nowoczesna wersja, która spodoba się przede wszystkim panom. Większość z nich uwielbia mieć kontrolę nad doznaniami kobiety, dlatego chętnie przejmuje pilota do akcesoriów, które mogą dać im tak wielką przyjemność. Warto je zastosować na spacerze lub przy wieczornej kolacji – będzie to idealna gra wstępna przed upojną nocą.

Silikonowe kulki gejszy w różnorodnych kolorach

Kulki Gejszy

Te modele bardzo często panie ofiarowują sobie nawzajem w prezencie na wiele okazji. Są bardzo ciekawe, efektowne, mają różnorodne rozmiary i niezwykle fascynujące kolory. Ponadto, w wielu sklepach można je kupić w przedziale cenowym od ok. 50 zł do 100 zł.

Kulki Gejszy z wypustkami

To dość ciekawa wersja dla bardzo odważnych kobiet. Mimo, iż na pierwszy rzut oka wygląda bardzo kontrowersyjnie, to jednak sporo doświadczonych seksualnie pań chętnie się na nią decyduje. Niezwykła przyjemność i świetne doznania po ich użyciu gwarantowane.

Kulki sterowane aplikacją

Coś dla fanów innowacyjnych rozwiązań. Teraz można sterować kulkami również za pomocą specjalnych aplikacji. Panie będąc na spacerze mogą ćwiczyć mięśnie w bardzo przyjemny sposób. A wszystko to kontrolują przy pomocy telefonu.