Stringi na prezent – czy warto?


Nikt z nas nie chce, aby do związku dostała się rutyna. Dotyczy to szczególnie najbardziej namiętnych momentów. Z tego względu warto zastanowić się jak pobudzić zarówno nasze, jak i jej zmysły. Jednym z niezawodnych sposobów jest nowa erotyczna bielizna. Co oferują producenci? Jakie majteczki sprawdzą się najlepiej.

Bielizna erotyczna

Nie ulega wątpliwości, że bielizna to element wyzwalający ogrom namiętności zarówno u niego, jak i u niej. Z tego prostego sposoby warto zadbać, aby nasza wybranka mogła uwodzić nas nowymi kuszącymi rozwiązaniami.

Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych elementów bielizny erotycznej są stringi. Aktualnie producenci prześcigają się w coraz to nowszych rodzajach stringów, dzięki czemu kupić możemy m.in. T-stringi, C-Stringi, czy też coraz popularniejsze stringi typu open (czytaj więcej).

Różnorodne stringi

Mamy mnóstwo możliwości, aby rozpalić wieczorny ogień namiętności. Jednym z nich są niezwykle kuszące zarówno dla niego, jak i jej stringi open, znane również jako stringi z dziurką. Te świetne majteczki to idealny sposób na subtelne zakrycie najponętniejszej części ciała naszej partnerki.

Co ważne tego rodzaju majteczki mogą mieć dziurkę położoną zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dziurka z tyłu majteczek (chociaż rzadka), to jest spotykana w przypadku modeli z szerszym lub podwójnym paskiem z tyłu. Tego rodzaju bielizna zawsze uposażona w inne kuszące zdobienia. Oczywiście do wyboru mamy znacznie więcej.

Równie kuszącym pomysłem może być obdarowanie partnerki erotycznymi T-stringami. Ten rodzaj charakteryzujący się tym, że więcej odkrywa niż zasłania jest idealnym sposobem na rozbudzenie i rozdmuchanie ognia namiętności. Od innych modeli wyróżniają się tym, że są skonstruowane jedynie z dwóch wąskich pasków.

Być może warto również pomyśleć stringach typu C. Z kolei tego rodzaju stringi charakteryzują się brakiem jakichkolwiek pasków wokół bioder. Tego rodzaju majteczki są niezwykle łatwe zarówno w założeniu, jak i ściągnięciu, co z pewności przypadnie wielu osobom do gustu.