Jak sprawić, by Twoja partnerka poczuła bardziej w trakcie gry wstępnej?


zaciski na sutki

Gra wstępna jest niezwykle ważna, gdyż to od Twoich starań podczas niej zależy, czy i na ile mocno Twoja partnerka przeżyje orgazm. Być może byłeś już świadkiem tego jak Twoja kobieta przeżywa orgazm sutkowy, jeśli jednak nie doświadczyliście tego, warto postarać się o to, by Twoja partnerka mogła go przeżywać. 

Dlaczego zaciski są najlepszym dodatkiem, służącym do tego by poczuć mocniej? 

zaciski na sutki

Stereotyp, który panuje, jest taki, że zaciski na sutki to rozwiązanie jedynie dla par, które decydują się na BDSM. Okazuje się jednak, że nie jest to prawdą, gdyż co prawda partnerzy uwielbiający techniki dominacji i uległości stosują zaciski, jednak nie tylko oni, tak naprawdę jest to bowiem rozwiązanie uniwersalne. Jeśli lubisz, kiedy partner zajmuje się dokładnie całym Twoim ciałem, wtedy zaciski pozwolą mu na to. Będziecie mogli cieszyć się np. seksem analnym, zaś Twoje sutki cały czas pozostaną unerwione, gdyby nie zaciski to partner mógłby w danym momencie zajmować się jedynie sutkami, adorować Twoje piersi, pozostawiając resztę ciała niezaopiekowaną. Coraz więcej par, które polubiły zaciski decydują się ponadto np. na ich odmianę na łechtaczkę, tzw. zaciski łechtaczkowe. 

Jakie zaciski są stosowane najczęściej? Na co decydują się pary? 

Odważne kobiety często decydują się na wibrujące zaciski na sutki Fetish Fantasy. Również partnerzy podkreślają, że zaciski te sprawdzają się wręcz idealnie w trakcie miłosnych igraszek, zarówno tych w stylu fetish jak też pozostałych. Gumowe uchwyty sprawią, że nie podrażnisz sutków, właśnie bezpieczeństwo jest priorytetem. Nowym trendem jest wybór w postaci pompek na sutki, Panie chwalą sobie wibracje, które sprawią, że przenoszą się do krainy nieziemskich doznań. Ostatnio dużą popularnością cieszą się również silikonowe przyssawki na piersi i na łechtaczkę, które sprawiają prawdziwą rozkosz.