Jakie zalety ma strapon silikonowy?


strap on

Gładki i przyjemny w dotyku strapon wykonany ze sztywnego silikonu ma bardzo wiele atutów, dlatego też tym bardziej warto rozważyć jego zakup. W sklepach erotycznych można znaleźć wiele gadżetów wykonanych z rewelacyjnego silikonu medycznego, który dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Jak strapon wybrać?

Godne polecenia są strapony o falowanych kształtach i główce, dzięki którym penetracja jest zdecydowanie silniejsza. Nowoczesne strapony wyposażone są w mechanizm wibracyjny, który wzmacnia odczucia. Siłę wibracji można dostosować do indywidualnych preferencji. Gadżety erotyczne wykonane z silikonu są bardzo wysokiej jakości, dlatego też z ich dobrodziejstwa można korzystać przez wiele lat. Olbrzymim atutem silikonu medycznego jest to, że błyskawicznie osiąga on temperaturę ciała, dzięki czemu akcesoria erotyczne z niego wykonane zapewniają realistyczne doznania. Silikonowy strap on można bardzo szybko wyczyścić za pomocą letniej wody z mydłem.

<!–td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}–>
https://sexshop112.pl/130-strapon-dla-kobiet

Jakie największe zalety?

Silikonowy strap on jest bardzo dobrym wyborem dla alergików. Silikon medyczny jest materiałem nietoksycznym, dlatego też bez wątpienia jest najlepszą alternatywą dla konkurencyjnej gumy. Pamiętać należy o tym, że silikonowych dildo nie można nawilżać za pomocą silikonowych lubrykantów. Najlepszym wyborem są lubrykanty na bazie wody. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że silikon medyczny pod względem twardości jest najbardziej zbliżony do twardości członka we wzwodzie.

Gdzie można kupić porządny strap on?

Największy wybór straponów jest w sklepach internetowych, które oferują także najkorzystniejsze ceny. Zakupy online są idealnym wyborem dla osób, które wstydzą się zakupów w stacjonarnych sexshopach. W pierwszej kolejności warto postawić na certyfikowane gadżety erotyczne od renomowanych producentów.