Erotyczny knebel do ust – jaki rozmiar i wygląd?


knebel erotyczny

Podczas ostrzejszego stosunku przydać mogą się specjalne gadżety, które jeszcze bardziej wzmocnią doznania. Przy dominacji i uległości ogromną rolę odgrywają nie tylko kajdanki, ale również kneble do ust.

Rozmiar ma znaczenie

Wybierając kneble do ust w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na ich rozmiar, który odgrywa bardzo ważną rolę. Większe kneble są mało wygodne, dlatego też stosuje się je przez krótki czas. Większy komfort podczas zabaw bdsm zapewniają mniejsze kneble, które są także o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem. Pamiętać należy również o tym, że nie wszystkie osoby posiadają duże rozwarcie szczęki. Długotrwałe rozciąganie żuchwy może sprawiać duży ból i problemy zdrowotne. Osoby zaczynające swoją przygodę z kneblowaniem ust powinny wybrać knebel erotyczny o średnicy około 4 cm. Dla amatorów ciekawym wyborem może okazać się także wędzidło.

knebel erotyczny

Design gadżetów erotycznych

Wiele osób wybiera gadżety erotyczne nie tylko pod kątem ich funkcjonalności i jakości wykonania, ale również pod kątem wyglądu. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście czerwona kulka do ust, która znana jest z popularnego filmu Pulp Fiction. Wybór kolorystyczny jest bardzo szeroki i różnorodny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Testowanie gadżetów erotycznych

Aby wybrać odpowiednie knebel erotyczny warto nieco poeksperymentować. Jeżeli istnieje taka możliwość to najlepiej przetestować kilka najpopularniejszych knebli dostępnych na rynku, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie wybrać najlepsze akcesoria bdsm. Bardzo ważne jest to, aby inwestować wyłącznie w markowe gadżety erotyczne od znanych producentów. Tylko certyfikowane i przetestowane kulki do ust zapewnią bezpieczną zabawę w klimatach bdsm.