Hiszpańska mucha, czyli nielegalne niebezpieczeństwo?


mucha hiszpańska

Dostępna na rynku, oryginalna hiszpańska mucha, to produkt jak najbardziej legalny. Zawiera on co prawda śladowe ilości kantarydyny, ale jest to wciąż zbyt mało, by w przypadku normalnego stosowania substancja ta miałaby wywołać poważne skutki uboczne. Mimo to, preparaty o tej nazwie mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Dlaczego?

Magia nazwy, czyli niebezpieczeństwo stosowania podróbek

Trzeba przyznać, że mucha hiszpańska to coś więcej, niż tylko środek pobudzający. To swoista marka, która przyciąga osoby szukające skutecznego preparatu na pobudzenie seksualne. Oznacza to również poważny wysyp wszelkiej maści preparatów, które – pod względem składu – nie mają nic wspólnego z tradycyjną „muchą”. Naturalnie część z nich to zwykła kompozycja witamin i substancji odżywczych, ale w niektórych przypadkach skład ten może budzić dość mieszane, a nawet negatywne emocje.

hiszpańska mucha opinie

Co można znaleźć w e-sklepie?

Hiszpańską muchę można bezpiecznie nabyć w stacjonarnym sex-shopie lub online jak sexshop112. Ma ona postać kropli, które należy dodać np. do przyjmowanego pokarmu lub płynu. W przypadku tzw. e-sklepów pakiet potencjalnych zagrożeń jest dużo szerszy! Pod tą nazwą można bowiem całkiem nieświadomie nabyć preparaty halucynogenne, mocno pobudzające (na bazie środków narkotycznych i uzależniających), a także zwiotczające. Warto też pamiętać, że w przypadku takich produktów jak hiszpańska mucha opinie nie zawsze muszą być wiarygodne. Dziś można dość łatwo nimi manipulować i to nawet w przypadku sprawdzonych leków.

Podsumowując, spożycie hiszpańskiej muchy pochodzącej z mało wiarygodnych źródeł może skończyć się poważnymi problemami zdrowotnymi, zatruciem, a nawet śmiercią. Czy taki preparat można by podać najbliższej osobie?