3 rodzaje kulek na dobry początek


kulki gejszy

Każda kobieta wiedziona chęcią zakupu pierwszego gadżetu stanie przed kolosalnym wyborem oferowanym przez producentów. O ile nie dostanie rekomendacji od bliskiej przyjaciółki, może stracić dużo czasu na przeglądaniu i porównywaniu konkretnych modeli by znaleźć ten idealnie dla niej dopasowany. Oto kilka sugestii, które pomogą ułatwić wybór odpowiedniego modelu.

Pojedyncza kulka

Pojedyncza kulka o średnicy ok 35mm i niewygórowanej wadze idealnie sprawdzi się dla kobiet, które zaczynają swoją przygodę z treningiem mięśni Kegla. Idealnie sprawdzi się dla Pań, które sceptycznie i niepewnie podchodzą do tego rodzaju gadżetów lub preferują podejście małych kroków. O ile pojedyncza kulka sprawdzi się na początku, tak z czasem konieczne będzie zakupienie bardziej rozbudowanych zestawów, żeby utrzymać progres treningowy.

Kulka podwójna

Kulki podwójne, czyli kulki gejszy z SexShop112.pl. Wybierać można między różnymi wielkościami, gdzie te mniejsze 29mm, wskazane będą raczej do młodszych kobiet, niemających za sobą porodu, oraz większe 36mm dla kobiet dojrzalszych lub po porodzie. Podwójne kulki idealnie sprawdzą się zarówno na początek jak i w dłuższym czasie treningu, wzmacniając mięśnie dna miednicy.

Kulki progresywne

Zestaw kulek progresywnych to optymalny wybór, szczególnie na początek. Taki zestaw najczęściej składa się ze specjalnej silikonowej obręczy oraz zestawu kul o różnej wadze. Do wyboru najczęściej będą dwie kulki o mniejszej wadze ok 28g i dwie cięższe ok. 37g. dzięki temu możliwe są różne kombinacje wagowe umożliwiające progres treningu, a o aktualnej wadze zestawu decyduje sama użytkowniczka. Cały zestaw podobnie jak w przypadku kulek podwójnych, występuje w różnych rozmiarach, dzięki czemu kobiety mogą dopasować go idealnie do własnych potrzeb.