Wibrator Zdalnie Sterowany


wibrator na pilota

Jeśli używasz wibrator na pilot do masturbacji solo, to dlaczego nie zacząć od ustawienia nastroju, przyciemnić światła, włączyć łagodną muzykę i delikatnie masować swoje strefy erogenne. Można użyć wibrator delikatnie pieścić swoje sutki lub wewnętrznej stronie ud, przed powoli wprowadzając go do pochwy. Gdy wibrator na pilota jest wewnątrz ciebie, powoli daje ci przyjemność przez różne wibracje. Pamiętaj, aby zawsze zaczynać na niższej funkcji, pozwalając organizmowi przyzwyczaić się do wibracji przed przejściem do mocniejszych lub różnych ustawień. Kiedy już znajdziesz takie, które lubisz, pozwól mu doprowadzić cię do szczytowania. 

Gra wstępna i zabawa w parach

Wibrator zdalnie sterowany sprawdza się świetnie podczas zabaw z partnerem. Jeśli masz wibrujące sex zabawki z bezprzewodowym pilotem, wtedy będziesz w stanie drażnić i podniecać swojego partnera z drugiego końca pokoju. Możesz użyć bezprzewodowych wibrujące jajka jak zdalny wibrator, co czyni je idealnym do wyjść i o w publicznych dla niektórych nawet bardziej ekscytujące gry. Możesz również użyć wibrującego jajka podczas gry wstępnej. Użyj wibrator zdalnie sterowany przeciwko sutkom, odbytowi i innym obszarom erogennym partnera, powoli zwiększając podniecenie swoje i partnera.

wibrator na pilota

Gdzie mogę użyć zdalnie sterowanego wibratora?

Wibrator na pilota jak ten dostępny na sexshop112.pl to świetny sposób na urozmaicenie stosunków. Fakt, że są one bezprzewodowe sprawia, że są one idealne do podjęcia w miejscu publicznym i sprawiają, że twój partner wstrząsnąć i piszczeć z podniecenia.

Daj swojemu partnerowi pilota i umieść go obok. Może on wtedy usłyszeć Twoje podniecenie, a jednocześnie będzie czekał na Twój powrót. Jeśli podoba Ci się dźwięk trochę czasu kąpieli lub zabawy pod prysznicem, to dlaczego nie spojrzeć na nasz pełny przewodnik do wodoodpornych wibratorów.