Korki analne — zasady i sposoby stosowania


zatyczki analne

Korek analny to urządzenie intymne, które daje pełnię w odbycie. Może być stosowany do przygotowania do seksu analnego, do zwężenia pochwy u kobiety, do masażu prostaty u mężczyzny. Zatyczki analne z dżetami lub ogonami służą do dekoracji ciała. Ale jak wybrać najlepszy korek analny do użytku osobistego? Zrozummy, czym różnią się poszczególne modele i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Zastosowanie korka analnego

Korek analny może być stosowany w parze lub samodzielnie. Stosuje się zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Każdego roku na świecie sprzedaje się miliony modeli zatyczek. Są one najczęściej wykorzystywane do następujących celów:

zatyczki analne
  • Dla uczucia pełności. Kiedy obiekt znajduje się w odbycie, pojawia się podniecenie. Jest to przyjemne doznanie, które pomaga wprowadzić się w nastrój intymności lub masturbacji. A wprowadzanie urządzenia może być bardzo ekscytującym procesem.
  • Aby przygotować się do seksu analnego. Kiedy odbyt jest przyzwyczajony do obcego przedmiotu, ból i chęć opróżnienia jelit znika. Jeśli zostawisz korek analny w ciele przez 5-15 minut, to później wprowadzenie penisa będzie łatwiejsze, a przyjemność z procesu będzie większa.
  • Do noszenia i cieszenia się w każdym miejscu. Korek analny może być używany w pracy, na spacerze lub na siłowni. Miło jest poczuć, że coś jest w środku. Obecnie dostępne są nawet modele z pilotem zdalnego sterowania. A wibracje włącza się bez dotykania seks zabawki. Ciche silniki mogą wywołać żywy orgazm, ale nikt w pobliżu nie domyśli się jego przyczyny.
  • Dla efektu podwójnej penetracji. Kiedy korek analny jest umieszczony w odbycie kobiety, pochwa się zwęża. W rezultacie seks waginalny daje paniom dużo więcej przyjemności. Dotyczy to w szczególności kobiet z napiętymi mięśniami po porodzie lub urazach.
  • Do fistingu lub rozszerzenia. Wrażenie rozciągnięcia jest niesamowitą przyjemnością. A korek pozwala na takie doznania. Istnieją nawet modele rozszerzalne, które są idealne do fistingu. Sprawdź https://sexshop112.pl/188-korki-balony-sondy-analne.