3 stroje erotyczne, które zapraszają do zabawy


stroje erotyczne

Nie ma co kryć – stroje erotyczne cieszą się popularnością wśród par zarówno z długim, jak i z krótkim stażem. Pozwalają przez moment wcielić się w całkiem nową rolę i odkryć nieznane dotychczas obszary. Poznaj trzy najpopularniejsze kostiumy męskie, które najmocniej rozpalają zmysły.

#1 Striptizer

Najbardziej fascynuje to, co zakryte. Co prawda striptizer bywa niezbyt przyodziany, nie mniej jednak newralgiczne punkty pozostają okryte aż do możliwie najpóźniejszego etapu zabawy. To niezwykle podgrzewa atmosferę, nieprawdaż? Choć warto wiedzieć, że tancerz erotyczny wyposażony jest w wiele gadżetów, które sprytnie wykorzystuje podczas gry wstępnej. I do tego te seksowne ruchy…

#2 Lekarz

Pociąg do lekarzy nie tkwi w specjalnie seksownym uniformie; tutaj fascynuje raczej skojarzenie specjalisty z najbardziej seksowną częścią ciała – mózgiem. Niektórych bowiem bardziej niż piękne ciało, fascynuje mądrość, doświadczenie, wiedza. Atrakcyjny pan doktor zawsze doradzi, otoczy opieką. I bez wątpienia przepisze najlepszą receptę na pobudzenie seksualne. Zatem pieszczoty i orgazm dawkowane przynajmniej raz dziennie proszę.

#3 Policjant

Staropolskie powiedzenie ”za mundurem panny sznurem” w fantazjach wielu kobiet (i mężczyzn) jest jak najbardziej uzasadnione. Swego rodzaju respekt względem przedstawicieli prawa i ich niedostępność absolutnie przyciąga. Można by więc rzec, że zakazany owoc kusi. W łóżku jednak nie musisz się ograniczać. Wynajmij swojego prywatnego policjanta lub sam wskocz w niecodzienne ciuszki!
Wejdź na stronę i wybierz idealny strój erotyczny dla siebie!