Sposoby na opóźnienie wytrysku


żel opóźniający wytrysk

Przedwczesny wytrysk, to wstydliwy problem, z jakim mierzy się każdego dnia wielu mężczyzn i to w różnym wieku. Wpływa on na poczucie własnej wartości partnera, co wynika z przeświadczenia, jakoby ujmowało mu to męskości. Obniżony komfort psychiczny wpływa na jakość i przyjemność z seksu nie tylko mężczyzny, ale i jego partnerki, której trudniej osiągnąć jest pełną satysfakcję ze zbliżenia. Na pytanie, jak opóźnić wytrysk, odpowiedź może przynieść ulgę wielu mężczyznom. Obecnie, aby zwalczyć ten wstydliwy problem, niepotrzebna okazuje się wizyta lekarska, ponieważ większość metod nie wymaga recepty. Co stosować na opóźnienie wytrysku i kiedy warto sięgnąć po niewielką pomoc?

Co na opóźnienie wytrysku – tabletki

Jednym z najpopularniejszych środków, stosowanych przy tego typu dolegliwości, są tabletki na opóźnienie wytrysku. Swoją popularność zawdzięczają wysokiej skuteczności oraz zachowaniu dyskrecji. Jest to w pełni bezpieczna metoda, oparta na leczniczych właściwościach sprawdzonej kombinacji ziół i preparatów pomocniczych, polegająca na niewielkim znieczuleniu stref erogennych penisa. Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami nie powinny pojawić się żadne skutki uboczne, a ich skuteczność pojawia się już po pierwszym zastosowaniu. 

Co na opóźnienie wytrysku – żel i spray przedłużający stosunek

żel

W zasadzie nowością wśród metod opóźniających wytrysk są żele i działające na podobnej zasadzie spraye przedłużające stosunek. Są to produkty bazujące na naturalnych ziołach, których działanie oparte jest na miejscowym i delikatnym znieczuleniu członka, w taki sposób, aby opóźnić wytrysk i nie wpłynąć przy tym negatywnie na odczucia seksualne. Produkt należy nanieść w niewielkiej ilości na najbardziej unerwioną strefę penisa, czyli główkę i trzon, następnie wmasować i odczekać kilka minut, które poświęcić można na grę wstępną. Co istotne, żele i spray można stosować równocześnie z prezerwatywą. Produkt jest w pełni bezpieczny w stosowaniu zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.